Neden Güneş Enerjisi ?

Elektrik Faturanızı Düşürün

Teknolojik temelli faliyetlerimizin tümü elektriğe dayalıdır. Tüm faaliyetleriniz için yeterli güçteki çözümlerle elektrik maliyetlerinizi düşürün.

Fazla üretirseniz satın...

Az üretirseniz tüketiminizden düşülsün...


Elektrik Faturanızdan Sonsuza Kadar Kurtulun

Üretim ve tüketim oranınız bir birine denk olacak şekilde veya üretiminizin tüketiminizden fazla olabileceği çözümlerle yatırım yapın, elektrik faturası ve fiyat artışlarından etkilenmeyin.

25 yıl boyunca %80 verim garantisi ve 50 yıl işletme ömrü ile uzun yıllar elektrik sizin için problem olmaktan çıksın.


Sürdürülebilir Üretim

Evde, Tarlada, Fabrikanızda veya Ticarethanenizde, her yerde elektrik üretebilirsiniz.

Sürdürülebilir bir yaşam hem sizin için hem dünyamız için önemli. Kendi elektrik tüketiminizi sürdürülebilir kılarken sera gazı salınımlarının önüne geçersiniz. Daha temiz bir yaşamı desteklemenin mutluluğuna erişin.

"Doğadan size bir armağan."


Karlılık ve Geri Dönüş

Kazançlı Bir Yatırım

Tükettiğimiz elektrik ülke şartlarında genellikle fosil yakıtlardan elde edilir. Türkiye'de elektrik fiyatları fosil yakıt fiyatlarına bağlıdır. Dolayısıyla elektrik fiyatları döviz kurlarındaki dalgalanmalardan ciddi oranda etkilenmektedir.

Döviz yerine yüksek teknoloji güneş enerjisine yatırım yaparak binalarınızın değerini arttırır aynı zamanda elektrik üreterek daha da kazançlı çıkarsınız.


4 - 6 Yıl Yatırım Geri Dönüş Süresi

Güneş enerjisine yapacağınız yatırımlar ile beklenmeyen riskler dışında hiç bir zaman kaybetmezsiniz. Kurulum yapılacak sistemin boyutu ve fiziki imkanlara göre ortalama 4 - 6 yıl içerisinde yatırımınız kendini karşılar. Sonrasında tüm kazanç size kalır.

Ürettiğiniz elektriği, dağıtım şirketinizden aldığınız elektrik fiyatı üzerinden sisteme satabilme avantajı ile zamlanan elektrik fiyatlarından etkilenmeyin.


Tasarım ve Proje

Keşif, Değerlendirme

Kurulum yapılacak alanın keşif ziyareti ile incelemesi yapılır. Keşif incelemelerinin sonucunda uzmanlarımız çatınıza veya alana ne kadar güneş paneli sığabileceği, sistemin geri dönüş süresi ve karlılık oranı, üretim oranı ve geri kalan proje detayları hakkında size bilgi verirler.


Üretim, Tüketim, Rakamsal Analizler

Uzmanlarımız projenizin detaylarında ortaya çıkan bilgileri değerlendirir ve en az iki farklı yazılımla, dünya çapında geçerli veritabanlarını kullanılarak raporlar oluşturur. Hem sistemin geri dönüş ve karlılığı hem de üretime dair bilgiler sizlere özet halinde sunulur.


Kurulum, Devreye Alma

Yapılan ön fizibilite ve değerlendirme çalışmalarının ardından kurulumlar, kendini ispatlamış markalar ve ekipmanlar kullanılarak tamamlanır.


Size Özel Çözümler

Güneş enerjisinden Türkiye'de tüm konumlarda faydalanmak mümkün. Güneşinizin az olduğu zamanlarda bile Türkiye'de yeterince üretim yapabilirsiniz. Gün ışığında bile üretim yapabileceğiniz, cephe yerleşimleri, doğu batı uygulamaları ve ihtiyacınız için size özel kurulumlar sunuyoruz.


Süreç ve İşleyiş

Başvurudan kullanıma kadar olan tüm süreçlerde yanınızdayız

Dağıtım şirketinizle aranızdaki başvuru, evrak ve tüm dökümantasyon işlemlerinizi, yönetmelikleri ve resmi süreçleri sizin yerinize takip ediyoruz.


Yol Haritası

Saha ziyareti ile kurulum alanının keşfi, statik ve ekonomik uygunluk değerlendirmesi.

Fatura bilgileri ve anlaşmalı dağıtım şirketinizle birlikte sözleşme gücünüz ve anlaşmalı olduğunuz birim elektrik fiyatı dikkate alınarak dilediğiniz güç ölçeğinde analizler, modellemeler, ve ön fizibilite raporu

Kurulum yapılmasına karar verildiği taktirde kesinleşmiş fiyat teklifi sunulması ve başvuru süreçlerin başlatılıp çağrı mektubu alınması

Tedarik süreçleri, sahada mühendislik çalışmaları, resmi yönetmeliklere ve uluslararası standarlara göre kurulum ve ön kabul aşaması

Proje anahtar teslimi ve dağıtım şirketince projenin onaylanarak tam kabulü ve devreye alınması